Jak za każdym razem – co rok – staramy się naszą muzyką wesprzeć tę jakże szlachetną inicjatywę. Publiczności po raz pierwszy zaprezentowała się nasza nowa wokalistka Lena. Zespół oprócz tzw. starego repertuaru premierowo wykonał dwa nowe utwory.

Relacja foto oraz video znajduje się tutaj

28. finał WOŚP odbył się pod hasłem: „Dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”. Środki zbierane były przede wszystkim na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Fundacja w tym roku będzie skupiać się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej. W ich przypadku planowane są zakupy inkubatorów, monitorów, respiratorów, a także strzykawek automatycznych i objętościowych. Ponadto, zarówno dla sal operacyjnych jak i oddziałów pooperacyjnych, niezbędne będą zakupy ultrasonografów i echokardiografów.

Sztab w Pobiedziskach zebrał rekordową kwotę ponad 53 000 PLN. Gratulujemy